پ
پ

شهید سید جلال سجادی

نام پدر: سیدمحمد
محل شهادت: مهران
ولادت: 1333/03/08
شهادت: 1362/05/18

سیدجلال سجادی سوم خرداد سال 1333 در رفسنجان متولد شد؛ وی تحصیلات دوره ابتدایی تا سوم دبیرستان را در زادگاه خود گذراند و سپس برای ادامه تحصیل به تهران عزیمت کرد.

شهید سجادی در همان دوران دبیرستان، مبارزات سیاسی خود را علیه رژیم ستمشاهی آغاز کرد که منجر به دستگیری و سپس روانه شدن به زندان در شهر کرمان شد.

وی در سال 1358 در آموزش و پرورش رفسنجان استخدام و مشغول به تدریس شد و در سال 1359 به سمت ریاست امور تربیتی رفسنجان نائل شد. او در 13 رمضان سال 1362 عازم  جبهه‌های جنگ حق علیه باطل شد و در شب 5 مرداد ماه 1362 در عملیات والفجر 3 در منطقه مهران مفقود الاثر شد و پس از 12 سال پیکرش در سال 1374 در گلستان شهدای رفسنجان به خاک سپرده شد.

وصیت‌نامه شهید

ایشان خطاب به فرزندان خود گفت: دست از پیروی از امام خمینی بر ندارید و پیرو ولایت فقیه باشید، زیرا در این راه شما به راه ثواب نائل خواهید شد و همچنین به فرزندان خود توصیه کرده که تحصیل خود را جدّی گرفته و درجات عالی علم را طی کنید و همچنین از نماز غفلت نکرده زیرا رستگاری در نماز خواندن است.


چنانچه اطلاعات این شهید بزرگوار اشتباه میباشد و یا شما اطلاعات بیشتری در دسترس دارید لطفا از طریق لینک و یا ایمیل ذیل گزارش نمائید.

لینک گزارش اشتباه سایت و یا تکمیل اطلاعات

bonyad.rafsanjan@gmail.com

با تشکر

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.